Team Secure Latvija

Kāpēc nolīgt Drošības arhitekts ar TeamSecure?

Drošības arhitekts - staffing

Drošības arhitekts

Drošības arhitekti novērtē savas organizācijas informācijas tehnoloģijas un datorsistēmas, nosakot stiprās un vājās puses. Viņiem jādomā tāpat kā hakerim, jo viņiem ir jāparedz visi hakeru gājieni un taktikas, ko viņi izmantos, lai mēģinātu iegūt nesankcionētu piekļuvi datorsistēmai.

Viņi veic iekļūšanas testus, riska analīzi un ētiskos uzlaušanas testus lokālajos tīklos, platjos tīklos un virtuālajos privātajos tīklos. Viņi atbild par LAN, WAN, VPN, maršrutētāju, ugunsmūru un saistīto tīkla ierīču instalācijas prasību izstrādi, pārskatīšanu un apstiprināšanu.

Viens no svarīgiem drošības arhitekta pienākumiem ir reaģēt uz drošības pārkāpumiem. Kad notiek incidenti, viņam ir jānovērtē to cēloņi, zaudējumi un datu atjaunošana, sagatavojot pamatīgus ziņojumus uzņēmumam.

Svarīga ir arī drošības arhitekta veiktā uzturēšana, kas ietver atbilstošu izmaiņu, atjauninājumu un uzlabojumu ieviešanu, reaģējot uz ievainojamībām un ielaušanos.

Pieaugošais pieprasījums pēc Drošības arhitekts vietnē Latvija

Globālā sacensība par augsti kvalificētu darbinieku pieņemšanu darbā Drošības arhitekts ir saasinājusies un rada deficītu tirgū, īpaši vietnē Latvija. Mēs, Team Secure, specializējamies labāko kiberdrošības jomas darbinieku apzināšanā un viņu atbilstības nodrošināšanā atbilstošām darba vietām. Mūsu personāla atlases profesionāļi var izvēlēties no plaša augsti kvalificētu un pieredzējušu Drošības arhitekts kandidātuloka, Drošības arhitekts un, pamatojoties uz mūsu pieredzi drošības jomā, mēs spējam novērtēt potenciālā kandidāta prasmes, kvalifikāciju un pieredzi, lai nodrošinātu saviem klientiem ideāli piemērotu kandidātu.

Pieaugošais pieprasījums pēc Drošības arhitekts vietnē Latvija
Noligt Drošības arhitekts - staffing

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Plaukstošam uzņēmumam ir vajadzīgi plaukstoši darbinieki. Mums Team Secure ir svarīga mūsu darbinieku veselība un labklājība; mūsu darbinieki ne tikai veicina mūsu organizācijas izaugsmi, bet vienlaikus viņi izmanto savas prasmes, zināšanas un talantus, lai gūtu personīgu piepildījumu.

FAQ

Vai, pieņemot darbā ar Drošības arhitekts Team Secure, ir kādas sākotnējās darbā pieņemšanas vai līguma izmaksas?

Jā. Mēs pieprasām sākotnējo iemaksu, kas tiks piemērota kā kredīts jūsu pirmajam rēķinam, tiklīdz jūs nolīgsiet savu Drošības arhitekts. Ja nolemsiet neturpināt darbu, jūsu depozīts tiks pilnībā atmaksāts.

Kā es varu sākt darbu? Kā es varu nolīgt savu Drošības arhitekts resursu?

Mēs esam padarījuši šo procesu pēc iespējas vienkāršāku, viss, kas jums jādara, ir jādodas uz https://order.teamsecure.io, vienkārši aizpildiet veidlapu, un kāds no mūsu speciālistiem jums atbildēs 24-48 stundu laikā, lai izveidotu jūsu kontu. Tik vienkārši!

Kādas maksājumu metodes jūs pieņemat?

Mēs galvenokārt strādājam ar bankas pārskaitījumiem un parasti strādājam ar šādām valūtām : EUR, CHF, USD un GBP. Mazākām summām mēs pieņemam maksājumus ar visām galvenajām kredītkartēm.

Vai es varu Drošības arhitekts strādāt no mūsu uzņēmuma biroja?

Jā. Drošības arhitekts Pēc pieprasījuma ir pieejama darbiniekuizvietošana uz vietas. Drošības arhitekts Visiem Team Secure darbiniekiem būs galavārds pārcelšanās jautājumā, jo mūsu speciālistu laime mums ir galvenā prioritāte.

Visas dzīves dārdzības korekcijas un pārcelšanās maksa tiek novirzīta klientam. Mēs iesakām šāda veida pārcelšanās līgumu slēgšanu uz 3-6 mēnešu periodiem. Klientiem, kuri vēlas ilgtermiņa pārcelšanos uz vietas, ieteicams iepriekš informēt Team Secure, lai mēs varētu pieņemt darbā konkrētus Drošības arhitekts kandidātus, kuri vēlas pārcelties.

Kāpēc jūs neļaujat Drošības arhitekts strādāt no mājām vai attālināti?

Tā kā Team Secure ir drošības uzņēmums, tas ir pazīstams ar to, ka tā darbinieki stingri ievēro iekšējos protokolus un drošības vadlīnijas, sākot no piekļuves kontroles un beidzot ar visu dokumentu un kodu uzglabāšanu, kas attiecas uz mūsu klientu intelektuālo īpašumu (IP). Attālinātais darbs un ārštata darbinieki ir lieliska koncepcija, taču mūsu klienti, jo īpaši Fortune 500 uzņēmumi un valdības, ļoti vēlas būt pārliecināti, ka to intelektuālais īpašums, pie kura tie Drošības arhitekts strādā, ir droši aizsargāts.

Cik daudz līdzekļu man vajadzētu atvēlēt, lai nolīgtu darbinieku ar Drošības arhitekts Team Secure?

Mēs sākām Team Secure darbību ar vienu mērķi: piedāvāt saviem klientiem labākos kiberdrošības pakalpojumus un izveidot kiberdrošības speciālistu kopienu neatkarīgi no atrašanās vietas. Mēs pieņemam darbā un nodarbinām jūs Drošības arhitekts tiešijūsu Drošības arhitekts vārdā. Mēs maksājam visus nodarbinātības nodokļus un darba iemaksas valstij. Jums tas nerada nekādas grūtības. Nekādu sarežģītu dokumentu kārtošanu, nekādu administratīvu problēmu jums. Jūs teiksiet, vienkārša ekonomika.

Tirgū ir liels pieprasījums pēc Drošības arhitekts, un to nav pietiekami daudz, Drošības arhitekts Drošības arhitekts tāpēc cenas visā pasaulē ir augstas.

Kam pieder likumīgās tiesības uz manu radīto darbu Drošības arhitekts?

Jums, klientam! Mūsu komanda strādā tieši jūsu labā, un pēc pilnīgas samaksas visas intelektuālā īpašuma tiesības, Team Secure radītie produkti un kods ir jūsu īpašums.

Noligt Drošības arhitekts

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.