Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Konsultācijas analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Konsultācijas

Mūsu kiberdrošības konsultantiem vietnē Latvija ir speciālās zināšanas, lai palīdzētu jums būt priekšā kibernoziedzniekiem. Viņi novērtē programmatūras, datorsistēmu un tīklu ievainojamību, pēc tam izstrādā un ievieš labākos drošības risinājumus atbilstoši organizācijas vajadzībām. Mēs Team Secure padziļināti izprotam, kurās jomās organizācijas pieeja informācijas drošībai var būt neveiksmīga, un konsultējam savus klientus par proaktīviem uzlabojumiem, ko var veikt, izmantojot politiku un ieviešot procedūras, kas ļauj klienta organizācijai vietnē Latvija nodrošināt tās digitālo aktīvu drošību.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Konsultācijas?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.