Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Atbildīgas atklāšanas programma analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Atbildīgas atklāšanas programma

Atbildīga atklāšana ir ievainojamības atklāšanas modelis, kurā ievainojamība vai problēma tiek atklāta tikai pēc laika, kas ļauj ievainojamību vai problēmu labot vai novērst. Mūsu ekspertu komandai ir pieredze, strādājot kopā ar klientiem, lai identificētu ievainojamības un ziņotu par tām viņu izstrādes komandai, lai veiktu ārkārtas labojumus vai izstrādātu risinājumu. Sadarbība ar mums pasargās jūsu sistēmas ievainojamību no publiskošanas, pirms esat gatavs ieviest labojumu.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Atbildīgas atklāšanas programma?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.