Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Drošības kodu pārskatīšana analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Drošības kodu pārskatīšana

Drošības koda pārskatīšana ir īpašs uzdevums, kas ietver manuālu un/vai automatizētu lietojumprogrammas pirmkoda pārskatīšanu, lai identificētu ar drošību saistītas nepilnības kodā. Mūsu eksperti pārskata esošo kodu un nosaka prioritātes trūkumiem klienta organizācijas kontekstā, ņemot vērā uzbrukuma iespējamību un pārkāpuma ietekmi uz uzņēmējdarbību. Viņi sadarbojas ar lietojumprogrammu izstrādātājiem, lai sniegtu ieskatu un praksi, kā padarīt lietojumprogrammas pirmkodu drošāku un drošāku, ieviešot sarakstu ar labākajām drošas kodēšanas praksēm, tostarp ievades validāciju, parametrizētiem paziņojumiem, drošas atmiņas pārvaldības praksi, datu šifrēšanu un daudz ko citu.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Drošības kodu pārskatīšana?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.