Team Secure Latvija

Kāpēc nolīgt DevOps speciālists ar TeamSecure?

DevOps speciālists - staffing

DevOps speciālists

DevOps sastāv no divām daļām - programmatūras izstrādes (Dev) un IT operācijām (Ops). Tās mērķis ir saīsināt sistēmu izstrādes dzīves ciklu, kā arī nodrošināt augstu programmatūras kvalitāti. DevOps speciālists ir atbildīgs par IT infrastruktūras pārvaldību atbilstoši atbalstītā programmatūras koda prasībām, kas ir veltīts hibrīdā daudznodokļu vidē.

Tā kā DevOps tika formatēts, apvienojot programmatūras izstrādi un IT operācijas, DevOps speciālists var būt vai nu izstrādātājs, kas ir pārgājis uz operācijām, vai arī sistēmas administrators, kas ir pārgājis uz kodēšanas jomu. Lai būtu DevOps speciālists, nepieciešama izpratne un pieredze vismaz divās no šādām jomām: Unix operētājsistēmas, Python skriptu rakstīšana, MYSQL datubāze, Tomcat lietojumprogrammu serveri. DevOps speciālistam pievienotā vērtība ir zināšanas par testēšanu un automatizācijas ietvaru un rīku, piemēram, JMeter testu komplektu vai Serenity, ieviešanu.

Pieaugošais pieprasījums pēc DevOps speciālists vietnē Latvija

Globālā sacensība par augsti kvalificētu darbinieku pieņemšanu darbā DevOps speciālists ir saasinājusies un rada deficītu tirgū, īpaši vietnē Latvija. Mēs, Team Secure, specializējamies labāko kiberdrošības jomas darbinieku apzināšanā un viņu atbilstības nodrošināšanā atbilstošām darba vietām. Mūsu personāla atlases profesionāļi var izvēlēties no plaša augsti kvalificētu un pieredzējušu DevOps speciālists kandidātuloka, DevOps speciālists un, pamatojoties uz mūsu pieredzi drošības jomā, mēs spējam novērtēt potenciālā kandidāta prasmes, kvalifikāciju un pieredzi, lai nodrošinātu saviem klientiem ideāli piemērotu kandidātu.

Pieaugošais pieprasījums pēc DevOps speciālists vietnē Latvija
Noligt DevOps speciālists - staffing

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Plaukstošam uzņēmumam ir vajadzīgi plaukstoši darbinieki. Mums Team Secure ir svarīga mūsu darbinieku veselība un labklājība; mūsu darbinieki ne tikai veicina mūsu organizācijas izaugsmi, bet vienlaikus viņi izmanto savas prasmes, zināšanas un talantus, lai gūtu personīgu piepildījumu.

FAQ

Vai, pieņemot darbā ar DevOps speciālists Team Secure, ir kādas sākotnējās darbā pieņemšanas vai līguma izmaksas?

Jā. Mēs pieprasām sākotnējo iemaksu, kas tiks piemērota kā kredīts jūsu pirmajam rēķinam, tiklīdz jūs nolīgsiet savu DevOps speciālists. Ja nolemsiet neturpināt darbu, jūsu depozīts tiks pilnībā atmaksāts.

Kā es varu sākt darbu? Kā es varu nolīgt savu DevOps speciālists resursu?

Mēs esam padarījuši šo procesu pēc iespējas vienkāršāku, viss, kas jums jādara, ir jādodas uz https://order.teamsecure.io, vienkārši aizpildiet veidlapu, un kāds no mūsu speciālistiem jums atbildēs 24-48 stundu laikā, lai izveidotu jūsu kontu. Tik vienkārši!

Kādas maksājumu metodes jūs pieņemat?

Mēs galvenokārt strādājam ar bankas pārskaitījumiem un parasti strādājam ar šādām valūtām : EUR, CHF, USD un GBP. Mazākām summām mēs pieņemam maksājumus ar visām galvenajām kredītkartēm.

Vai es varu DevOps speciālists strādāt no mūsu uzņēmuma biroja?

Jā. DevOps speciālists Pēc pieprasījuma ir pieejama darbiniekuizvietošana uz vietas. DevOps speciālists Visiem Team Secure darbiniekiem būs galavārds pārcelšanās jautājumā, jo mūsu speciālistu laime mums ir galvenā prioritāte.

Visas dzīves dārdzības korekcijas un pārcelšanās maksa tiek novirzīta klientam. Mēs iesakām šāda veida pārcelšanās līgumu slēgšanu uz 3-6 mēnešu periodiem. Klientiem, kuri vēlas ilgtermiņa pārcelšanos uz vietas, ieteicams iepriekš informēt Team Secure, lai mēs varētu pieņemt darbā konkrētus DevOps speciālists kandidātus, kuri vēlas pārcelties.

Kāpēc jūs neļaujat DevOps speciālists strādāt no mājām vai attālināti?

Tā kā Team Secure ir drošības uzņēmums, tas ir pazīstams ar to, ka tā darbinieki stingri ievēro iekšējos protokolus un drošības vadlīnijas, sākot no piekļuves kontroles un beidzot ar visu dokumentu un kodu uzglabāšanu, kas attiecas uz mūsu klientu intelektuālo īpašumu (IP). Attālinātais darbs un ārštata darbinieki ir lieliska koncepcija, taču mūsu klienti, jo īpaši Fortune 500 uzņēmumi un valdības, ļoti vēlas būt pārliecināti, ka to intelektuālais īpašums, pie kura tie DevOps speciālists strādā, ir droši aizsargāts.

Cik daudz līdzekļu man vajadzētu atvēlēt, lai nolīgtu darbinieku ar DevOps speciālists Team Secure?

Mēs sākām Team Secure darbību ar vienu mērķi: piedāvāt saviem klientiem labākos kiberdrošības pakalpojumus un izveidot kiberdrošības speciālistu kopienu neatkarīgi no atrašanās vietas. Mēs pieņemam darbā un nodarbinām jūs DevOps speciālists tiešijūsu DevOps speciālists vārdā. Mēs maksājam visus nodarbinātības nodokļus un darba iemaksas valstij. Jums tas nerada nekādas grūtības. Nekādu sarežģītu dokumentu kārtošanu, nekādu administratīvu problēmu jums. Jūs teiksiet, vienkārša ekonomika.

Tirgū ir liels pieprasījums pēc DevOps speciālists, un to nav pietiekami daudz, DevOps speciālists DevOps speciālists tāpēc cenas visā pasaulē ir augstas.

Kam pieder likumīgās tiesības uz manu radīto darbu DevOps speciālists?

Jums, klientam! Mūsu komanda strādā tieši jūsu labā, un pēc pilnīgas samaksas visas intelektuālā īpašuma tiesības, Team Secure radītie produkti un kods ir jūsu īpašums.

Noligt DevOps speciālists

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.