Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Pārvaldīti drošības pakalpojumi analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Pārvaldīti drošības pakalpojumi

Arvien vairāk organizāciju vietnē Latvija pievēršas pārvaldītiem drošības pakalpojumiem, lai paplašinātu savas drošības iespējas un mazinātu sava IT personāla darba slodzi. Kā pārvaldīto drošības pakalpojumu sniedzējs (MSSP) Team Secure pārvalda drošības procesus no mūsu atrašanās vietas, ļaujot uzņēmumiem veikt savu darbību kā parasti ar minimālu drošības iniciatīvu iejaukšanos, kamēr mēs nodrošinām pastāvīgu saziņu un nepārtrauktu ziņošanu uzņēmumam. Izmantojot ārpakalpojumu sniegšanu Team Secure, jūs varat sagaidīt izmaksu ietaupījumu, jo jums vairs nav nepieciešams uzturēt iekšējos IT drošības darbiniekus uz vietas.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Pārvaldīti drošības pakalpojumi?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.