Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Apmācība un informētība analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Apmācība un informētība

Hakeri vienmēr attīsta savas pieejas un tehnoloģijas, tāpēc jūsu uzņēmumam vienmēr ir jāatjaunina kiberdrošības izpratnes apmācība, kas ir neatņemama jūsu uzņēmuma informācijas drošības kultūras sastāvdaļa.

Jūsu darbinieki ir jūsu pirmā un galvenā aizsardzības līnija pret noziegumiem tiešsaistē, tāpēc jūsu drošākais ieguldījums būtu nodrošināt viņus ar zināšanām un prasmēm, kas nepieciešamas, lai pasargātu sevi no noziedzīgiem elementiem. Mēs Team Secure esam izstrādājuši apmācību programmas, kas balstītas uz reālu uzbrukumu simulācijām, atbilstoši jaunākajām noziedzības tendencēm, un kopā ar klientiem aplūkojam tādas tēmas kā : kā pamanīt uzbrukuma sarkanos karodziņus, aizsardzības procedūras, kā izveidot efektīvu reaģēšanas plānu pret draudiem.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Apmācība un informētība?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.