Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Atbilstība un konsultācijas analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Atbilstība un konsultācijas

Organizācijām vietnē Latvija ir jāievēro arvien stingrāki noteikumi un drošības prasības, vienlaikus risinot arī sarežģīto kiberdraudu problēmu. Mēs, Team Secure, konsultējam savus klientus par attiecīgajiem privātuma likumiem un regulatīvajām prasībām, kā izstrādāt un ieviest atbilstības prasībām atbilstošas sistēmas un kontroles mehānismus, kas mazina iekšējo un ārējo ievainojamību.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Atbilstība un konsultācijas?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.