Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Sociālā inženierija analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Sociālā inženierija

Sociālā inženierija attiecas uz dažādu maldināšanas metožu izmantošanu, lai manipulētu ar indivīdiem, liekot tiem izpaust konfidenciālu vai personisku informāciju, ko var izmantot krāpnieciskiem mērķiem. Uzbrukumi lielā mērā balstās uz cilvēku mijiedarbību un bieži vien ietver manipulēšanu ar cilvēkiem, lai tie pārkāptu parastās drošības procedūras un iegūtu piekļuvi sistēmām, tīkliem vai fiziskām vietām, vai lai gūtu finansiālu labumu. Mēs, Team Secure, apzināmies, ka darbinieku uzvedībai var būt liela ietekme uz informācijas drošību organizācijās, un mēs strādājam ar saviem klientiem, lai nodrošinātu apmācības un praksi informācijas drošības kultūras pārvaldībai, izmantojot piecu soļu pieeju: iepriekšēja novērtēšana, stratēģiskā plānošana, operatīvā plānošana, ieviešana un pēcnovērtēšana.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Sociālā inženierija?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.