Team Secure Latvija

Kāpēc veikt Pārbaude caur ielaušanās analīzi ar TeamSecure?

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Pārbaude caur ielaušanās

Iekļūšanas testēšana, ko dēvē arī par "pildspalvu testēšanu" vai ētisko hakeru izmantošanu, ir datorsistēmas, tīkla vai tīmekļa lietojumprogrammas testēšana, lai atrastu drošības nepilnības, ko uzbrucējs varētu izmantot. Mūsu iekļūšanas testu veicēji veic gan automatizētus, gan manuālus testus, lai identificētu iespējamos iekļūšanas punktus, noteiktu infrastruktūras (aparatūras), lietojumprogrammu (programmatūras) un cilvēku vājās vietas. Viņi ziņo par šiem konstatējumiem klientam un sniedz norādījumus par atbilstošu kontroles pasākumu izstrādi.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana

Kamēr daži tikai uztraucas, mēs nodrošinām šodienas un rītdienas pasauli, kā vietnē Latvija arī citviet. Drošības ievainojamības pastāvīgi traucē uzņēmējdarbību un rada milzīgas izmaksas. Daļa no mūsu kā uzņēmuma misijas ir pastāvīgi analizēt jaunākās ievainojamības un uzlaušanas tendences un metodes, lai labāk izprastu, no kurienes varētu nākt nākamais drauds.

Šodienas un rītdienas pasaules nodrošināšana
Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Mēs sākām ar vienkāršu novērojumu

Arvien vairāk uzņēmumu investē un ir atkarīgi no digitālajiem aktīviem. Sekošana līdzi visām tehnoloģijām kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka. Lielākajai daļai uzņēmumu vietnē Latvija vienkārši nav ne pašu speciālo zināšanu, ne laika un zināšanu, lai piesaistītu nepieciešamos kiberdrošības resursus. Team Secure misija ir vienkārša. Atklāt, pieņemt darbā un noturēt talantīgākos kiberdrošības speciālistus. Tas ļauj mūsu klientiem koncentrēties uz īstermiņa un ilgtermiņa projektu mērķiem un neuztraukties par drošības apdraudējumiem.

Nepieciešama palīdzība ar Pārbaude caur ielaušanās?

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.