Team Secure Latvija

Kāpēc nolīgt Incidentu reaģēšanas vadītājs ar TeamSecure?

Incidentu reaģēšanas vadītājs - staffing

Incidentu reaģēšanas vadītājs

Reaģēšana uz incidentiem apraksta procesu, kurā organizācija rīkojas ar datu aizsardzības pārkāpumu vai kiberuzbrukumu, kā arī veidu, kā organizācija mēģina pārvaldīt uzbrukuma vai pārkāpuma ("incidenta") sekas. Šā procesa mērķis ir efektīvi pārvaldīt incidentu, lai ierobežotu kaitējumu un lai gan atjaunošanas laiks, gan izmaksas būtu minimālas.

Incidentu reaģēšanas vadītājs pārrauga IT speciālistu komandu, kas reaģē uz kiberuzbrukumiem, ielaušanos tīklā un datornoziegumiem. Viņa pienākumos ietilpst vadīt drošības darbiniekus, kuri izmeklē drošības pārkāpumus un īsteno pretpasākumus.

Lai strādātu par incidentu reaģēšanas vadītāju, nepieciešamas tehniskās zināšanas vismaz divās no šādām jomām: Windows diska un atmiņas kriminālistikas; mākoņtehnoloģiju; tīkla drošības monitoringa (NSM), tīkla datplūsmas analīzes un žurnālu analīzes; mākoņtehnoloģiju; Unix vai Linux diska un atmiņas kriminālistikas; statiskās un dinamiskās ļaunprogrammatūras analīzes; MITRE ATT&CK.

Nepieciešamas zināšanas vienā skriptu vai programmēšanas valodā (piemēram, Python).

Pieaugošais pieprasījums pēc Incidentu reaģēšanas vadītājs vietnē Latvija

Globālā sacensība par augsti kvalificētu darbinieku pieņemšanu darbā Incidentu reaģēšanas vadītājs ir saasinājusies un rada deficītu tirgū, īpaši vietnē Latvija. Mēs, Team Secure, specializējamies labāko kiberdrošības jomas darbinieku apzināšanā un viņu atbilstības nodrošināšanā atbilstošām darba vietām. Mūsu personāla atlases profesionāļi var izvēlēties no plaša augsti kvalificētu un pieredzējušu Incidentu reaģēšanas vadītājs kandidātuloka, Incidentu reaģēšanas vadītājs un, pamatojoties uz mūsu pieredzi drošības jomā, mēs spējam novērtēt potenciālā kandidāta prasmes, kvalifikāciju un pieredzi, lai nodrošinātu saviem klientiem ideāli piemērotu kandidātu.

Pieaugošais pieprasījums pēc Incidentu reaģēšanas vadītājs vietnē Latvija
Noligt Incidentu reaģēšanas vadītājs - staffing

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Plaukstošam uzņēmumam ir vajadzīgi plaukstoši darbinieki. Mums Team Secure ir svarīga mūsu darbinieku veselība un labklājība; mūsu darbinieki ne tikai veicina mūsu organizācijas izaugsmi, bet vienlaikus viņi izmanto savas prasmes, zināšanas un talantus, lai gūtu personīgu piepildījumu.

FAQ

Vai, pieņemot darbā ar Incidentu reaģēšanas vadītājs Team Secure, ir kādas sākotnējās darbā pieņemšanas vai līguma izmaksas?

Jā. Mēs pieprasām sākotnējo iemaksu, kas tiks piemērota kā kredīts jūsu pirmajam rēķinam, tiklīdz jūs nolīgsiet savu Incidentu reaģēšanas vadītājs. Ja nolemsiet neturpināt darbu, jūsu depozīts tiks pilnībā atmaksāts.

Kā es varu sākt darbu? Kā es varu nolīgt savu Incidentu reaģēšanas vadītājs resursu?

Mēs esam padarījuši šo procesu pēc iespējas vienkāršāku, viss, kas jums jādara, ir jādodas uz https://order.teamsecure.io, vienkārši aizpildiet veidlapu, un kāds no mūsu speciālistiem jums atbildēs 24-48 stundu laikā, lai izveidotu jūsu kontu. Tik vienkārši!

Kādas maksājumu metodes jūs pieņemat?

Mēs galvenokārt strādājam ar bankas pārskaitījumiem un parasti strādājam ar šādām valūtām : EUR, CHF, USD un GBP. Mazākām summām mēs pieņemam maksājumus ar visām galvenajām kredītkartēm.

Vai es varu Incidentu reaģēšanas vadītājs strādāt no mūsu uzņēmuma biroja?

Jā. Incidentu reaģēšanas vadītājs Pēc pieprasījuma ir pieejama darbiniekuizvietošana uz vietas. Incidentu reaģēšanas vadītājs Visiem Team Secure darbiniekiem būs galavārds pārcelšanās jautājumā, jo mūsu speciālistu laime mums ir galvenā prioritāte.

Visas dzīves dārdzības korekcijas un pārcelšanās maksa tiek novirzīta klientam. Mēs iesakām šāda veida pārcelšanās līgumu slēgšanu uz 3-6 mēnešu periodiem. Klientiem, kuri vēlas ilgtermiņa pārcelšanos uz vietas, ieteicams iepriekš informēt Team Secure, lai mēs varētu pieņemt darbā konkrētus Incidentu reaģēšanas vadītājs kandidātus, kuri vēlas pārcelties.

Kāpēc jūs neļaujat Incidentu reaģēšanas vadītājs strādāt no mājām vai attālināti?

Tā kā Team Secure ir drošības uzņēmums, tas ir pazīstams ar to, ka tā darbinieki stingri ievēro iekšējos protokolus un drošības vadlīnijas, sākot no piekļuves kontroles un beidzot ar visu dokumentu un kodu uzglabāšanu, kas attiecas uz mūsu klientu intelektuālo īpašumu (IP). Attālinātais darbs un ārštata darbinieki ir lieliska koncepcija, taču mūsu klienti, jo īpaši Fortune 500 uzņēmumi un valdības, ļoti vēlas būt pārliecināti, ka to intelektuālais īpašums, pie kura tie Incidentu reaģēšanas vadītājs strādā, ir droši aizsargāts.

Cik daudz līdzekļu man vajadzētu atvēlēt, lai nolīgtu darbinieku ar Incidentu reaģēšanas vadītājs Team Secure?

Mēs sākām Team Secure darbību ar vienu mērķi: piedāvāt saviem klientiem labākos kiberdrošības pakalpojumus un izveidot kiberdrošības speciālistu kopienu neatkarīgi no atrašanās vietas. Mēs pieņemam darbā un nodarbinām jūs Incidentu reaģēšanas vadītājs tiešijūsu Incidentu reaģēšanas vadītājs vārdā. Mēs maksājam visus nodarbinātības nodokļus un darba iemaksas valstij. Jums tas nerada nekādas grūtības. Nekādu sarežģītu dokumentu kārtošanu, nekādu administratīvu problēmu jums. Jūs teiksiet, vienkārša ekonomika.

Tirgū ir liels pieprasījums pēc Incidentu reaģēšanas vadītājs, un to nav pietiekami daudz, Incidentu reaģēšanas vadītājs Incidentu reaģēšanas vadītājs tāpēc cenas visā pasaulē ir augstas.

Kam pieder likumīgās tiesības uz manu radīto darbu Incidentu reaģēšanas vadītājs?

Jums, klientam! Mūsu komanda strādā tieši jūsu labā, un pēc pilnīgas samaksas visas intelektuālā īpašuma tiesības, Team Secure radītie produkti un kods ir jūsu īpašums.

Noligt Incidentu reaģēšanas vadītājs

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.