Team Secure Latvija

Kāpēc nolīgt Drošības inženieris ar TeamSecure?

Drošības inženieris - staffing

Drošības inženieris

IT drošības inženiera galvenā uzmanība tiek pievērsta kvalitātes kontrolei IT infrastruktūrā. Tas ietver mērogojamu, drošu un izturīgu sistēmu projektēšanu, veidošanu un aizsardzību, kā arī darbu ar operatīvo datu centru sistēmām un tīkliem.

Papildus izstrādes daļai divas svarīgas prasmes, kurām jābūt drošības inženierim, ir palīdzēt organizācijai izprast progresīvus kiberdraudus un palīdzēt izveidot stratēģijas šo tīklu aizsardzībai.

Būt drošības inženierim nozīmē padziļināti pārzināt lietojumprogrammu drošības ievainojamības (OWAS Security Framework), kā arī apmeklēt kādu no šādiem sertifikātiem: Security+, CRISC, CEH.

Pieaugošais pieprasījums pēc Drošības inženieris vietnē Latvija

Globālā sacensība par augsti kvalificētu darbinieku pieņemšanu darbā Drošības inženieris ir saasinājusies un rada deficītu tirgū, īpaši vietnē Latvija. Mēs, Team Secure, specializējamies labāko kiberdrošības jomas darbinieku apzināšanā un viņu atbilstības nodrošināšanā atbilstošām darba vietām. Mūsu personāla atlases profesionāļi var izvēlēties no plaša augsti kvalificētu un pieredzējušu Drošības inženieris kandidātuloka, Drošības inženieris un, pamatojoties uz mūsu pieredzi drošības jomā, mēs spējam novērtēt potenciālā kandidāta prasmes, kvalifikāciju un pieredzi, lai nodrošinātu saviem klientiem ideāli piemērotu kandidātu.

Pieaugošais pieprasījums pēc Drošības inženieris vietnē Latvija
Noligt Drošības inženieris - staffing

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Plaukstošam uzņēmumam ir vajadzīgi plaukstoši darbinieki. Mums Team Secure ir svarīga mūsu darbinieku veselība un labklājība; mūsu darbinieki ne tikai veicina mūsu organizācijas izaugsmi, bet vienlaikus viņi izmanto savas prasmes, zināšanas un talantus, lai gūtu personīgu piepildījumu.

FAQ

Vai, pieņemot darbā ar Drošības inženieris Team Secure, ir kādas sākotnējās darbā pieņemšanas vai līguma izmaksas?

Jā. Mēs pieprasām sākotnējo iemaksu, kas tiks piemērota kā kredīts jūsu pirmajam rēķinam, tiklīdz jūs nolīgsiet savu Drošības inženieris. Ja nolemsiet neturpināt darbu, jūsu depozīts tiks pilnībā atmaksāts.

Kā es varu sākt darbu? Kā es varu nolīgt savu Drošības inženieris resursu?

Mēs esam padarījuši šo procesu pēc iespējas vienkāršāku, viss, kas jums jādara, ir jādodas uz https://order.teamsecure.io, vienkārši aizpildiet veidlapu, un kāds no mūsu speciālistiem jums atbildēs 24-48 stundu laikā, lai izveidotu jūsu kontu. Tik vienkārši!

Kādas maksājumu metodes jūs pieņemat?

Mēs galvenokārt strādājam ar bankas pārskaitījumiem un parasti strādājam ar šādām valūtām : EUR, CHF, USD un GBP. Mazākām summām mēs pieņemam maksājumus ar visām galvenajām kredītkartēm.

Vai es varu Drošības inženieris strādāt no mūsu uzņēmuma biroja?

Jā. Drošības inženieris Pēc pieprasījuma ir pieejama darbiniekuizvietošana uz vietas. Drošības inženieris Visiem Team Secure darbiniekiem būs galavārds pārcelšanās jautājumā, jo mūsu speciālistu laime mums ir galvenā prioritāte.

Visas dzīves dārdzības korekcijas un pārcelšanās maksa tiek novirzīta klientam. Mēs iesakām šāda veida pārcelšanās līgumu slēgšanu uz 3-6 mēnešu periodiem. Klientiem, kuri vēlas ilgtermiņa pārcelšanos uz vietas, ieteicams iepriekš informēt Team Secure, lai mēs varētu pieņemt darbā konkrētus Drošības inženieris kandidātus, kuri vēlas pārcelties.

Kāpēc jūs neļaujat Drošības inženieris strādāt no mājām vai attālināti?

Tā kā Team Secure ir drošības uzņēmums, tas ir pazīstams ar to, ka tā darbinieki stingri ievēro iekšējos protokolus un drošības vadlīnijas, sākot no piekļuves kontroles un beidzot ar visu dokumentu un kodu uzglabāšanu, kas attiecas uz mūsu klientu intelektuālo īpašumu (IP). Attālinātais darbs un ārštata darbinieki ir lieliska koncepcija, taču mūsu klienti, jo īpaši Fortune 500 uzņēmumi un valdības, ļoti vēlas būt pārliecināti, ka to intelektuālais īpašums, pie kura tie Drošības inženieris strādā, ir droši aizsargāts.

Cik daudz līdzekļu man vajadzētu atvēlēt, lai nolīgtu darbinieku ar Drošības inženieris Team Secure?

Mēs sākām Team Secure darbību ar vienu mērķi: piedāvāt saviem klientiem labākos kiberdrošības pakalpojumus un izveidot kiberdrošības speciālistu kopienu neatkarīgi no atrašanās vietas. Mēs pieņemam darbā un nodarbinām jūs Drošības inženieris tiešijūsu Drošības inženieris vārdā. Mēs maksājam visus nodarbinātības nodokļus un darba iemaksas valstij. Jums tas nerada nekādas grūtības. Nekādu sarežģītu dokumentu kārtošanu, nekādu administratīvu problēmu jums. Jūs teiksiet, vienkārša ekonomika.

Tirgū ir liels pieprasījums pēc Drošības inženieris, un to nav pietiekami daudz, Drošības inženieris Drošības inženieris tāpēc cenas visā pasaulē ir augstas.

Kam pieder likumīgās tiesības uz manu radīto darbu Drošības inženieris?

Jums, klientam! Mūsu komanda strādā tieši jūsu labā, un pēc pilnīgas samaksas visas intelektuālā īpašuma tiesības, Team Secure radītie produkti un kods ir jūsu īpašums.

Noligt Drošības inženieris

Jūsu IT infrastruktūras drošībai ir jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Sazinieties ar mums.